NABÍDKA KRYTÍ

Cyrus - Mank Kerry

Cyrus (Mank) je krásný zlatý pes, subtilnější stavby těla s nádherným výrazem. Při práci ochotný, vytrvalý s výborným nosem, skvělý plavec. Velký závislák na páníčkovi.

Mank je veden hlavně pracovně, má již složeny klubové podzimní, vodní, zkoušky přinášení retreverů a všestranné zkoušky. Složením všestranných zkoušek se stal všestranně lovecky upotřebitelným psem a může se pyšnit písmenem “U“ za jménem.

Na podzimních zkouškách získal titul res. CACT, na klubových zkouškách z vodních prací titul CACT. Mank se také stal vítězem 6. ročníku poháru Světa myslivosti!

Na výstavách získal 3x titul res. CAC, 1x CWC, čímž se stal čekatelem šampiona krásy PL.

Kerry je elegantní zlatý pes se srdíčkem na dlani. Povahou velmi milý, přátelský, nekonfliktní a nezáludný. Umí však být hrdý.

Skvělý nos, výborné lovecké vlastnost a láska k vodě ho předurčují k myslivecké praxi. V necelých 20 měsících vyhrál klubové podzimní zkoušky a získal 2x titul CACT. V 27 měsících vyhrál klubové lesní zkoušky a o měsíc později se stal šampionem práce, když získal na mezinárodních zkouškách přinášení retrieverů titul res.CACT, klubové zkoušky z vodních prací dokončil s titulem CACT a stal se jejich vítězem. Kerry se také stal vítězem I.Jihomoravského derby.

Téměř současně se šampionátem práce Kerry dokončil Šlovenského šampiona krásy, dále je čekatelem šampiona krásy ČR. Získal 7x titul res.CAC, 5x CAC, res.CACIB a v necelých 18 měsících titul BOB – vítěz plemene.