Novinky leden - červen 2012

30.6.2012 - NVP Klatovy

Tropický sobotní den jsem trávila s Budulínkem na Národní výstavě psů v Klatovech. Ve třídě mladých jsme skončili se známkou výborný na 3 místě. Posuzoval pan Miroslav Václavík.

23.6.2012 - MVP Brno

V sobotu jsem se vypravila s Budulínkem a Kerrouškem na Mezinárodní výstavu psů do Brna, kde posuzovala Rakouská rozhodčí Susanna Höger. Budulínek se vystavoval ve třídě mladých, kde si v konkurenci 14 psů vyběhal známku výborný. Kerry ve třídě šampionů v konkurenci 8 psů známku výborný a 3 místo !!!!

Kerry

Foto: Eva Hubíková

16. - 17.6.20012 - Pracovně výstavní víkend

Tento víkend jsme se rozjeli hned na dvě akce. Kerroušek, poprvé s páníkem jako vůdcem, jel na Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů - Derby retrieverů ČR 2012 - Stříbřec. Tyto zkoušky jsou nominační, ale protože nebyl dostatečný počet psů a páník si chtěl zkoušky s Kerrouškem vyzkoušet, tak jsme ho přihlásili. Kerry v tropickém počasí šlapal úžasně a s velkou chutí a tak se zaslouženě dostal s plným počtem bodů do rozstřelu na handlig dvou kachen, ze kterého si odnesl celkové druhé místo.

Mám velikou radost, že Kerry znovu potvrdil, že se jedná o výborného pracovního psa a loňský titul Všestranného vítěze, vítěze MSR, si právem zaslouží !!!!

Kerry Chlupaté štěstí - MZPR - I.cena, 204 bodů, CACT, res. CACIT !!!

A náš mladý Budulínek byl přihlášen na Speciální a Klubovou výstavu pořádanou Retriever klubem na Konopišti. V sobotu v obrovské konkurenci 18 mladých psů skončil se super posudkem a známkou výborný - posuzovala Mrs. Lynn Kipps.

Bohužel v neděli jsem ho na výstavě nepředvedla a místo toho jela na veterinu, kde mu doktor z oka vyndal dvě 2 cm osiny.

Kerry

Budulínek Budulínek

Foto: Petr Krutský, Jaromír Antoš a Eva Hubíková

12.6.2012 - Úspěchy Kerryho potomků

Velkou radost nám dělají Kerryho potomci.

19.5. složil OVVR v Prosečném na plný počet bodů AKIM OD LESA JAROŠKA!

9.6. se zúčastnil Klubových lesních zkoušek v Drnku, Benji Golden Sirius a došel je parádně v I. ceně s titulem res. CACT!

9.6. tentokrát na výstavě, zabodoval další Kerryho syn. Carry Pouštní vítr si vyběhal na Oblastní výstavě v Náměšti na Hané V1 a vítěz třídy! Carry tímto splnil poslední podmínku chovnosti!

15.5.2012 - RTG

Přesně na den Budulínkových narozenin jsme se vydali na rentgeny do Českých Budějovic. Bohužel né vše dopadá podle našich představ a tak nám výsledky "zdobí" jedna 2. Budulínek Chlupaté štěstí - DKK 2/0, DLK 0/0, OCD negativní. Rentgenoval MVDr. Vlček, vyhodnotil MVDr. Šebek.

RTG

Foto: Hanka Bauerová

12. - 13.5.2012 - KVR KCHLS Humpolec

Opět po roce se konala na Závodišti Zlatá podkova v Humpolci dvoudenní Klubová výstava retrieverů, pořádaná KCHLS. Počasí nám v sobotu nepřálo, dopoledne byla zima a pršelo, v neděli už to bylo o malinko lepší, nepršelo ale zima byla stále. Na výstavu jsme měli přihlášeného Kerryho a Budulínka. Kerry se po oba dny vystavoval ve třídě vítězů, Budulínek ve třídě mladých. Posuzovali Jim a Audrey Richardson - GB.

Kerry si v sobotu v obrovské konkurenci 9 šampionů vyběhal známku výborný a 3 místo, v neděli v konkurenci 8 šampionů, známku výborný!

Budulínek v sobotu v konkurenci 15 psů výborný a 2 místo, v neděli v konkurenci 13 psů výborný 1, CAJC, čímž se Budulínek stává čekatelem šampiona krásy mladých!!!

Budulínek

Foto: Eva Šípová

9.5.2012 - Výcvikový pobyt Malý Ratmírov

Po půl roce jsme se znovu zúčastnili výcvikového pobytu v Malém Ratmírově. Počasí i přes nepříznivé předpovědi nakonec vyšlo a tak jsme prožili úžasných 5 dní s přáteli. Každý den se poctivě cvičilo, večer se hrálo na kytary, promítaly fotky a soutěžilo. V úterý 8.5. se skládaly OVVRka. Přihlásili jsme na ně i našeho Budulínka, který krom aportu na suchu zvládl vše na plný počet bodů! OVVR, jednu z podmínek chovnosti, také úspěšně splnily sestry Budulínka, Bonett a Berenica a dva Kerryho potomci, Vanessa a Victor Chlupaté štěstí! Gratulujeme všem!!!

Velký dík Ivče Maříkové a celému týmu Chlupatého štěstí!!!

Kluci v akci Béčka Chlupaté štěstí

1.5.2012 - Budulínek

Do fotoalba Budulínka přidány fotky ve věku 7 - 9 měsíců a 10 - 11 měsíců.

Budulínek Chlupaté štěstí Budulínek Chlupaté štěstí

25.4.2012 - RTG štěňátek z CHS Chlupaté štěstí

Další zrentgenované štěně ze spojení Kerry Chlupaté štěstí x Benedictine Vetcare Bohemia. Pejsek Victor Chlupaté štěstí DKK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Šebek.

Victor Chlupaté štěstí - 13 months

Krásné Velikonoce

Velikonoce 2012

1.4.2012 - Narození štěňátek

Na Apríla se narodila v CHS Pouštní vítr první Kerryho vnoučata. Clever Daisy Pouštní vítr porodila 2 pejsky a 3 fenky překrásné zlaté barvy. Otcem štěňátek je nádherný zlatý pes Windwhirl Early Heart Even. Bližší informace na stránkách CHS. Všechna štěňátka jsou již zadaná!

Štěňata Štěňata

31.3.2012 - MVP České Budějovice

Dnes jsme se zúčastnili s Kerrouškem a Budulínkem Mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích. Budulínek se předvedl poprvé ve třídě mladých, kde si vyběhal známku výborný a krásné druhé místo! Kerry ve třídě šampionů V1, CAC, res. CACIB!!! Ve třídě otevřené se předvedla překrásná Kerryho dcera Vanessa Chlupaté štěstí a vyběhala si známku výborná 2, res. CAC! Gratulujeme Věrušce a Ivče!!! Posuzoval pan Miloš Kašpar.

Kerry Vanesska Budulínek

Foto: Kerry, Vanessa, Budulínek

25.2.2012 - Kerry oslavil narozeniny

23.2. oslavil náš Kerroušek 5 narozeniny. Přejeme všechno nejlepší jemu i ostatním "Káčkům" !!!

Kerry Kerry

25.2.2012 - DUOCACIB Brno - posudky

Slíbené posudky z DUOCACIBU. Sobotní Kerryho a Budulínka od pana rozhodčího George Hennessy. Nedělní Kerryho a Budulínka od paní rozhodčího Lynue Hennessy.

7.2.2012 - DUOCACIB Brno

Víkend jsme trávili na dvoudenní výstavě v Brně. Posuzovali manželé Hennessy (CHS Ritzilyn) a já byla zvědavá jak si naši psi povedou u těchto renomovaných Anglických rozhodčích. Konkurence byla obrovská, v sobotu 153 a v neděli 127 psů v plemeni. Budulínek se naposledy vystavoval ve třídě dorostu a Kerry po oba dny ve třídě šampionu. Budulínek si v sobotu vyběhal známku velmi nadějný (8 psů) a v neděli velmi nadějný a 3 místo (8 psů). Kerry v obrovské konkurenci překrásných šampionů v sobotu výborný (12 psů) a v neděli si doslova vyběhal známku výborný a 4 místo (11 psů)!!! Oba získali od manželů Hennessy výborné posudky, které doplním později.

Budulínka sestra Bonettka VN2 a VN3! V sobotu se na této výstavě předvedl Budulínka otec Bonett Bride Double Decker, který vyhrál třídu šampionů s titulem CAC a následně si vyběhal titul CACIB!

DUOCACIB Brno DUOCACIB Brno

Foto Jaromír Antoš - díky!

29.1.2012 - Zimní fotky

Do fotoalba na rajčeti přidány nové fotky z lednové procházky.

Zimní procházka Zimní procházka

PF 2012