Novinky leden - červen 2010

22.6.2010 - Mank šampion práce, Kerryho štěňátka

Mankovi byl 2.6.2010 oficiálně přiznán titul Český šampion práce!!! Máňo jsi pašák!!!

V CHS Od lesa Jaroška je k odběru krásný 3 měsíční pejsek Ardžej (Kerry a Angie od Hladké skály). Bližší informace: Ing. František Novák, tel.: +420 736 521 879, e-mail: odlesajaroska@seznam.cz.

Ardžej

Štěňátkům z CHS Pouštní vítr (Kerry a Annie ze Sechova) bude zítra 8 týdnů a tak se postupně rozutečou do nových domovů. Přejeme jim šťastný život po boku milujících páníčků! Přidána nová záložka se spoustou fotek do odchovů.

Cory od Syenitových skal (Kerry a Aletta od Syenitových skal) se zúčastnila své první výstavy a to krajské výstavy psů v Lanškrouně. Obdržela známku výborná a 3 místo. Corynka také složila 31.3. canisterapeutickou zkoušku štěňat! Posíláme gratulaci do Třebíče!

Štěňata z CHS Golden Sirius (Kerry a Annette ze Zaječovského vršku) oslavila 31.5. první rok! Přejeme hodně zdraví a pohodový život!

BaronBuddy

Baron a Buddy Golden Sirius - 1 rok

6.6.2010 - MVP Leszno

Včera Kerry na mezinárodní výstavě psů v polském Lesznu získal ve třídě pracovní V1 a titul CWC!

Fotku z Polska bohužel žádnou nemám, tak tady jsou z Litoměřic a z Konopiště.

MVP LitoměřiceKV Konopiště

Foto: Zdeněk Kněžínek a Eva Hubíková

31.5.2010 - Víkendové zpravodajství

V sobotu se Mank s páníkem zúčastnili klubových lesních zkoušek KCHLS ve Křtinách. Mank došel zkoušky s jedinou 3 ze slídění, dostal se do rozstřelu, který vyhrál, získal titul CACT a vítěze zkoušek. A protože to byl již poslední titul který potřeboval, splnil podmínky pro přiznání titulu Český šampion práce!!!

KLZ Křtiny - Cyrus od Táborských Dvořáků - I.cena 227 bodů - CACT, vítěz zkoušek, kompletní výsledky zde.

KLZ KřtinyKLZ Křtiny

Foto: M.Šírová - KCHLS

S Kerrym jsem se o víkendu zúčastnila dvou klubových výstav retriever klubu na Konopišti. Kerryho jsem měla po oba dny přihlášeného ve třídě pracovní. V sobotu jsme si vyběhali v konkurenci 12 psů výborný 4 a v neděli v konkurenci 10 psů výborný 2, res CAC!!! V sobotu posuzoval pan Mal Watkins a v neděli paní Gail Brodie.

23.5.2010 - MVP Litoměřice

Včera na MVP v Litoměřicích, Kerry ve třídě pracovní výborný 2, res.CAC.

Rozárka Chlupaté štěstí se poprvé předvedla v mezitřídě a konečně prolomila věčně druhá místa. Skončila v konkurenci 9 fen na prvním místě s titulem CAC, čím se stává čekatelkou šampiona krásy ČR. Danuš gratulujeme!!! Posuzovala paní Alena Čečrdlová.

10.5.2010 - Štěňátka

10.5. Kerry nakryl krásnou fenku JCh, FTCh Benedictine Vetcare Bohemia. Začátkem června budeme vědět zda bylo krytí úspěšné!

Štěňátka

8.-9.5.2010 - Klubovky KCHLS České Budějovice

Kerry v sobotu ve třídě otevřené výborný 2, res.CAC, posuzovala paní GLYNN JOSEPHINE MARY. V neděli ve třídě vítězů V3, posuzovala paní KATE CROSBIE. V sobotu jsme si také převzali pohár za Kerryho vítězství v celoroční soutěži Poháru ANKA - DUAL PURPOSE 2009!!!

Štěňátka

1.5.2010 - MVP Praha

Dnes na MVP v Praze, Kerry ve třídě pracovní výborný 3. Posuzoval Pasák František.

30.4.2010 - Štěňátka jsou na světě!

Ve středu se narodilo Annie a Kerrymu 9 štěňátek, 3 fenečky a 6 pejsků. CHS Pouštní vítr, Mgr. Zuzana Mandelová, tel: 775 181 882.

Štěňátka

25.4.2010 - MVP Opole, MVP České Budějovice

Včera jsme se zúčastnili MVP v Polském Opole. Kerry stejně jako loni získal překrásný posudek a známku výborný 3. Posuzovala anglická rozhodčí Tricia Butterworth.

Kerry<

Foto: E.Hubíková

Na MVP v Českých Budějovicích se poprvé ve třídě mladých předvedl Kerryho synáček Buck Enzo Golden Sirius a získali v početně obsazené třídě známku VD. Gratulujeme.

Buck Enzo Golden Sirius<

20.4.2010 - Pohár ANKA 2009

Dnes byly zveřejněny výsledky POHÁRU ANKA 2009. Fantastického výsledku dosáhl Kerroušek, když se stal nejlepším zlatým retrieverem roku 2009 - DUAL PURPOSE!!! Pracovní pes 2 místo, výstavní pes 3 místo. Radujeme se z úspěchu! Ivčo a Helenko díky za úžasného Kerrouška!

Nejlepší chovatelskou stanicí GR roku 2009 se stala CHS Chlupaté štěstí! Ivčo posíláme obrovskou gratulaci!!!

Na dalších předních místech se umístili Kerryho sourozenci z vrhu "K" a "P"!!! Gratulujeme! Kompletní výsledky zde.

18.4.2010 - Štěňátka, výstavní a zkouškové zpravodajství

Včera jsme se zúčastnili Klubových lesních zkoušek v Hošťálkové. Zkoušky probíhaly za slunečného počasí a skvělé atmosféry v Hostýnských vrších. A jak jsme dopadli? Kerry, který jako jediný došel na plný počet bodů, získal titul CACT a stal se celkovým vítězem zkoušek. Hned za ním na druhém místě skončil s titulem res.CACT Mank. Máme obrovskou radost!

KLZ Hošťálková

Své první výstavy se minulou sobotu zúčastnila Kerryho dcera Arleta z Knovízské doliny. Na NVP v Ostravě, ve třídě štěňátek, se krásně prezentovala, získala známku velmi nadějná a pěkný posudek. Gratulujeme paničce Lence a přejeme hodně dalších úspěchů!

Týden před tím se zúčastnil Kerryho tatínek JCh. Ch. Gryffindor Junior the Best Baron "U" krajské výstavy v Mladé Boleslavi. Gryff vyhrál třídu vítězů a následně získal Krajského vítěze. Jeho maminka JCh. Ch. Timeless Golden Amy my Love zvítězila ve třídě veteránů a stala se Nejlepším veteránem celé výstavy. Gratulujeme!

FTCh Annie ze Sechova "U", kterou Kerry kryl koncem února, je březí! Narození štěňátek v CHS Pouštní vítr očekáváme koncem dubna.

Kerryho štěňátkům v CHS od Lesa Jaroška byly 3 týdny. Aktuální informace na stránkách CHS.

ŠtěňátkaŠtěňátka

Kerryho 10 měsíční synáček Buck Enzo Golden Sirius:

Štěňátka

26.3.2010 - Štěňátka jsou na světě!

V úterý se narodilo Angie a Kerrymu 8 štěňátek, 4 fenečky a 4 pejsci.

CHS od Lesa Jaroška, Ing. František Novák, tel.: +420 736 521 879, e-mail: odlesajaroska@seznam.cz.

Štěňátka

14.3.2010 - Štěňátka

Angie od Hladké skály, kterou Kerry kryl koncem ledna, je březí. Narození štěňátek očekáváme kolem 28.března.

Štěňátka

13.3.2010 - Nové zimní fotky

Na Rajčeti nové fotky nafocené v průběhu zimy. Koukněte tady.

7.3.2010 - NVP Drzonków

Dnes jsem se s Kerrouškem zúčastnila národní výstavy psů v Polském Drzonkově. Kerry ve třídě pracovní vyběhal titul CWC, čímž se stal čekatelem Šampiona krásy Polska!

Štěňátka

23.2.2009 - Káčka slaví narozeniny

Kerrouškovi a všem "Káčkům" jsou dnes tři roky. Přejeme Kerrouškovi a ostatním osmi sourozencům všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spoustu šťastných chvil s páníčky.

Štěňátka

22.2.2010 - MVP Prešov 20.2.2010

Další úspěch Kirbyho, tentokrát na mezinárodní výstavě psů v Prešově, kde získal ve třídě pracovní titul CAC, čímž splnil podmínky pro udělení Šampiona krásy Slovenska. Je to již druhý splněný šampionát během dvou po sobě jdoucích víkendů! Posíláme gratulace na Slovensko!

19.2.2010 - Štěňátka Golden Sirius

Pozdrav od Ronyho - "Baron Golden Sirius".

Štěňátka Štěňátka

19.2.2010 - MVP Rzeszów 14.2.2010

Na mezinárodní výstavě psů v polském Rzeszówě, získal Kerryho bráška Kirby ve třídě pracovní titul CWC, čímž splnil podmínky pro udělení Šampiona krásy Polska. Je to již čtvrtý pejsek z tohoto vrhu, který se může pyšnit titulem šampion krásy. Posíláme velkou gratulaci na Slovensko!

9.2.2010 - MVP Brno 6.-7.2.2010

O víkendu jsem se s Kerrym zúčastnila dvoudenní mezinárodní výstavy DUO CACIB Brno. Kerryho jsem měla po oba dny přihlášeného do třídy pracovní. V sobotu se moc pěkně prezentoval a vyběhali jsme známku výborný 2 s titulem res.CAC. V neděli Kerry předvádění bojkotoval a dával svým výrazem najevo co si o výstavách myslí .... Vyběhali jsme známku výborný a 4 místo.

Kreizy si odnesla ze třídy pracovní známku výborná 3. Mladší bráška Princ Damián v mezitřídě výborný 1 a titul CAC, čímž se stal čekatelem šampiona krásy! Princess Jackie v mezitřídě výborná. Gratulujeme!

Kompletní výsledky zde.

Kerry

30.1.2010 - Štěňátka z Knovízské doliny

Akim má od včera nové páníčky, odjel se svojí novou rodinou do Příbrami. Na novou rodinu ještě čekají ADAR a ARCHI!

CHS z Knovízské doliny, chovatelka Ivana Němcová, tel.: +420 774 963 263, e-mail: iwana.nemcova@seznam.cz.

Tady jsou dvě fotky krásné Annie

Štěňátka Štěňátka

28.1.2010 - Vicky - Grandšampionka, MVP Trenčín 23.1.

Mamince našeho Kerrouška Victorii Chlupaté štěstí byl dne 26.1.2010 oficiálně přiznán titul ČESKÝ GRANDŠAMPION.

Ivčo, posíláme obrovskou gratulaci!

Na mezinárodní výstavě psů ve slovenském Trenčíně se předvedli dva Kerryho sourozenci. Kreizy si odnesla ze třídy pracovní známku Výborná 2 a titul res. CAC. Bráška Kirby skončil jako Výborný 3. Gratulujeme!

23.1.2010 - Štěňátka z Knovízské doliny

Ašárek už má od minulého týdne nové páníčky, ale stále ještě jsou volní tři nadějní pejsci ADAR, AKIM a ARCHIE!

Štěňátka Štěňátka

Foto: Ivana Němcová

12.1.2010 - Aramis z Knovízské doliny

Pozdrav od Aramise z Dobříše.

Štěňátka Štěňátka

10.1.2010 - Arlreta z Knovízské doliny, NVP Olomouc

Arletka už má také své stránky. Posíláme pozdrav do Karviné!

Včera na první letošní výstavě v Olomouci skvěle zabodovali Kerryho sourozenci. Kendy dokončil Českého šampiona krásy, Kirby získal titul CAC, ke kterému ještě připojil titul Národní vítěz! Gratulujeme!

9.1.2010 - Štěňátka z Knovízské doliny

Stále hledáme nové páníčky pro čtyři překrásné pejsky ADARA, AKIMA, ARCHIA a AŠARA!

Nové fotky štěňátek tady.

Štěňátka Štěňátka Štěňátka Štěňátka

Foto: Ivana Němcová

5.1.2010 - Annie z Knovízské doliny

Dnes nám přišly fotky a povídání od páníčků krásné Annie. Posíláme pozdrav!

Štěňátka Štěňátka Štěňátka Štěňátka

2.1.2010 - Štěňátka z Knovízské doliny

Ozvali se nám páníčci Atara s odkazem na jeho nové stránky. A protože Atrey bydlí nedaleko, tak tam nejdete i jeho fotky.

Nové fotky štěňátek tady.

PF 2010