Novinky červenec - prosinec 2011

15.12.2011 - Máňa oslaví narozeniny

22.12. náš Máňa oslaví už 6 narozeniny, je to neuvěřitelné jak rychle to letí! Maňo, přejeme všechno nejlepší!

Máňa Máňa

10.12.2011 - MFTR Bažantnice Pratr - Třeboň

Kerryho syn Benji Golden Sirius se zúčastnil i druhého trialu, tentokrát mezinárodního v Bažantnici Pratr v Třeboni. Skončil opět úžasně, na krásném 3.místě v I. ceně !!! Gratulujeme !!!

26.11.2011 - FTR Hluboká nad Vltavou

Dnes dosáhl obrovského úspěchu Kerryho syn Benji Golden Sirius, když na Field Trials Retrieverů v Hluboké nad Vltavou získal titul CACT !!! Bejnji se dnešním dnem stává čekatelem šampiona práce !!! Michale posíláme obrovskou gratulaci !!!

Benji Benji

Foto: Petr Krutský

23.11.2011 - Budulínek

Budulínek nám roste jako z vody a tak přinášíme několik jeho fotek. Fotogalerie 9 týdnů - 3 měsíce a 4 - 6 měsíců.

Budulínek Chlupaté štěstí Budulínek Chlupaté štěstí

Budulínek - 4,5 měsíce a 6 měsíců.

23.11.2011 - MVP Nitra

V neděli na Mezinárodní výstavě Psů v Nitře získaly Kerryho dcery z CHS Pouštní vítr známku výborná 4. Carrie-Ann v mezitřídě, Daisy ve třídě pracovní. Gratulujeme!

10.11.2011 - RTG štěňátek z CHS Chlupaté štěstí

Další zrentgenovaná štěňata ze spojení Kerry Chlupaté štěstí x Benedictine Vetcare Bohemia. Po čtyřech vyšetřených štěňatech, všichni DKK i DLK 0/0, byl zrentgenován pejsek Vinni DKK a DLK 0/0 a fenka Vanessa DKK 0/0, DLK 0/1. Vyhodnotil MVDr. Šebek.

9.11.2011 - WT Kostelní Střímelice

V neděli jsem se s Kerrym zúčastnila working testů pořádaných Retriever klubem v Kostelních střímelicích. Dopoledne jsme nastoupili do třídy L. Kerry pracoval výborně, dokonce za jednu disciplínu "Memory marking se změnou stanoviště na 60 m" získal jako jediný z celého 22 členného startovního pole plný počet bodů!!! Bohužel disciplínu "Dohledávku z řepky do lesa s naháňkou v lese na vzdálenost cca 60 m", jsme nedokončili.

Odpoledne jsme nastoupili do těžší třídy M, ve které se Kerry umístil z 11 psů na krásném 4 místě, čímž jsme si bohužel uzavřeli možnost startovat v třídách nižších. Mám radost, že Kerry i na vzdálenosti 80 m se nechal krásně navigovat a věřil mi, což ocenila i korona potleskem.

Strávili jsme příjemný den, víme co máme trénovat a už se těšíme příští rok na další soutěže.

Kompletní výsledky zde

16.10.2011 - V. MSR Libějovice

O víkendu jsem se zúčastnila s Kerrym, V. Mezinárodní soutěže retrieverů. Jsou to nejvyšší zkoušky pořádané pro retrievery na které se nedá přihlásit, ale psi se musí nominovat v předchozím roce úspěšným složením všestranných zkoušek. MSR se zkouší podle zkušebního řádu všestranných zkoušek. Tento rok připadla organizace Klubu chovatelů loveckých slídičů, který je pořádal v nových terénech v Libějovicích. Počasí nám přálo, i když teplota nevystoupala moc vysoko a v sobotu ráno jsme začínali, když ještě teploměr ukazoval mínusové hodnoty. Kerry šlapal celé zkoušky perfektně, všechny disciplíny, včetně pomocných, odchodil jako jediný na samé 4 ! A jak že jsme tedy dopadli ? Úplně nejlépe jak jen to šlo a co by mě ani ve snu nenapadlo, tyto náročné zkoušky jsme vyhráli !!! A ještě máme jedno prvenství, Kerry je první golden který MSR vyhrál ! Ivčo a Helenko, díky za Kerryho a Kerry díky, jsi ten nejúžasnější pes !!!

Kerry Chlupaté štěstí - V. MSR Libějovice - Vítěz zkoušek, Všestranný vítěz retrieverů ČR 2011, CACIT, CACT, nejlepší voda !!!

Kompletní výsledky zde

Kerry Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí

Foto: P.Krutský - KCHLS

15.10.2011 - ZZO

V sobotu složil zkoušku ZZO Kerryho syn Viki Chlupaté štěstí !!! Posíláme gratulaci a pozdrav paničce Lence !!!!

Viki Chlupaté štěstí Viki Chlupaté štěstí

9.10.2011 - OVVR Březolupy

Dnes složila OVVR v Březolupech Kerryho dcera ARLETA z Knovízské doliny !!! Posíláme gratulaci paničce Lence !!!!

9.10.2011 - MVP České Budějovice

Včera jsme se zúčastnili pro nás poslední letošní výstavy v Českých Budějovicích. Za studeného a deštivého počasí jsme se nevedli vůbec špatně. Budulínek si v konkurenci 2 štěňátkek vyběhal známku velmi nadějný a 1 místo, Kerry ve třídě šampionů (4 psy) V2, res. CAC !!!

V kruhu se také poprvé předvedly Budulínka vrhové sertry Bonett a Berenika a získali v konkurenci 6 feneček obě známku velmi nadějná a 1 a 2 místo !!! V mezitřídě se předvedla starší setra Ussuria Chlupaté štěstí která si vyběhala známku výborná 1 a titul CAC !!!

Budulínek Chlupaté štěstí Bonett Chlupaté štěstí Berenika Chlupaté štěstí Ussuria Chlupaté štěstí

2.10.2011 - MVZPR Bertiny Lázně - Třeboň

Tento víkend jsem s Kerrym vyrazila na Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů do Třeboně. Počasí na první říjnový víkend bylo až neskutečně teplé a po rozpuštění ranních mlh nás provázelo slunce po celý den. Kerry celé zkoušky prošel s třemi 3. Z markingu, z přinášení kachny z hluboké vody a přinášení kachny, kdy si Kerroušek neodpustil malé extempore, když chtěl všechny 3 kachny z vody předat koroně a já musela dát povel. Ale na ostatních disciplínách pracoval výborně za což si několikrát vysloužil pochvalu od rozhodčích!

Kerry skončil na celkovém 2.místě s titulem res.CACIT, res.CACT a Nejlepší les !!! Kompletní výsledky zde

Kerry Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí

1.10.2011 - Kerryho štěňata z Knovízské doliny

24.9. složila ARLETA zkoušku ZZO. O týden později složila tato fenka zkoušku obedience OB-Z !!!

28.9. tentokrát pejsek ATAR složil OVVR v Hvozdné u Slušovic!!!

Arleta z Knovízské doliny Atar z Knovízské doliny

25.9.2011 - IHA Tulln, 10. Niederösterreichische Retrievertrophy Schloss Grafenegg

Tento víkend jsme se vydali s Kerrym a Danča s Rozárkou na dvě výstavy do Rakouska. V sobotu jsme běhali ve výstavním kruhu na mezinárodní výstavě v Tullnu. Rozárka si vyběhala V1, CACA, Kerry V3. Feny posuzoval pan Alistair M. Scott (GB), psy paní Heather Morris (GB). V neděli se oba rozhodčí prohodili. Na klubové výstavě v překrásném prostředí zámeckého parku skončili oba se známkou výborný na 4 místě. Klubová výstava byla výborně připravena, zúčastnili jsme se také přehlídky šampionů a na závěr čekali, zda nevyhrajeme nějaké ceny v bohaté tombole. Po celý víkend nás provázelo překrásné počasí, ubytování i jídlo bylo výborné a tak snad zase za rok.

Kerry Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí

19.9.2011 - NVP Brno, KV RK Oslavany, podzimní zkoušky

O víkendu jsme se zúčastnili dvoudenního výstavního klání. V sobotu na národní výstavě psů v Brně si Kerry vyběhal ve třídě šampionů krásný posudek od Anglické rozhodčí Mrs.Brenda Hutchison, známku výborný a 4 místo. V neděli na Klubové výstavě v Oslavanech se poprvé předvedl náš malý Budulínek a nevedl si vůbec špatně. Z osmi štěňátek skončil se známkou velmi nadějný na krásném 4 místě! Kerry si ze třídy vítězů odnesl známku výborný a probojoval se v obrovské konkurenci 11 překrásných psů do užšího výběru sedmi psů. V neděli posuzovala Irská rozhodčí Mrs.Catherine Collins.

Sobotní posudek Kerryho. Nedělní posudek Budulínka a Kerryho.

Na výstavách se také předvedla Budulínka starší sestra Ussuria Chlupaté štěstí, která si odnesla po oba dny z mezitřídy známku výborná 1 a titul CAC, čímž v sobotu dokončila Českého Junior šampiona a v neděli rozdělala Českého šampiona !!!!

Kerryho potomci také měli v Oslavanech své zastoupení. Pejsek Carry Pouštní vítr si v mezitřídě vyběhal V4, Benji Golden Sirius ve třídě otevřené VD.

Poslední víkendová novinka, tentokrát pracovní. Clever Daisy Pouštní vítr v sobotu absolvovala podzimní zkoušky s jedinou 3 v I. ceně a titulem CACT !!! Čímž se stává čekatelkou šampiona práce !!!!

Budulínek Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí

12.9.2011 - Západočeské derby Kyselka Radošov

Úžasného úspěchu dosáhla teprve 16 měsíční Kerryho dcera Clever Daisy Pouštní vítr na Západočeském derby Kyselka Radošov. Z celkového počtu 21, dokončilo oboje zkoušky pouze 8 psů. Daisy došla oboje zkoušky v I.ceně, čímž si vybojovala celkové 4. místo a nominaci na Derby 2012 !!!

Clever Daisy Pouštní vítr Clever Daisy Pouštní vítr

8.9.2011 - RTG štěňátek z CHS Chlupaté štěstí

První zrentgenovaná štěňata ze spojení Kerry Chlupaté štěstí x Benedictine Vetcare Bohemia. Společného snímkování vrhu "V" Chlupaté štěstí se zúčastnili Viki, Verunka, Vendy a Vuiton a všichni shodně mají DKK i DLK 0/0 !!! Vyhodnotil MVDr. Šebek. Gratulujeme majitelům a chovatelce Ivče !!!

Vrh

4.9.2011 - Evropská výstava psů

Úžasného úspěchu dosáhl Budulínka tatínek Multi Jch, Multi Ch, Inter Ch Bonett Bride Double Decker, který na Evropské výstavě v Leewardens v Holandsku získal CACIB - EUROPEAN WINNER'11, BEST MALE- CC a BEST OF BREED !!!

Bonett Bride Double Decker

4.9.2011 - KVP v Dolním Benešově

Krajské výstavy v Dolním Benešově se zúčastnili hned dva Kerryho potomci. Oba pejsci se vystavovali v mezitřídě. Na 2 místě se známku výborný skončil Caesar Pouštní vítr, V1, vítěze třídy a krajského vítěze si vyběhal pejsek Atar z Knovízské doliny! Gratulujeme majitelům!

1. - 4.9.2011 - Výcvikový pobyt Malý Ratmírov

První zářijové dny jsme strávili s partou chlupaťáků na výcvikovém pobytu v Malém Ratmírově. Počasí nám letos už podruhé neskutečně vyšlo a tak jsme si užívali trochu opožděné léto. Dny jsme trávili cvičením, večery sezením u ohně s kytarou. A protože začala sezona kachních honů, tak jsme si s Kerrouškem na dva vyrazili, nemělo to chybu!

V sobotu se konal Ratmírovský podzimní pohár, cvičné zkoušky složené z loveckých disciplín, které vyhrála Kerryho dcera Clever Daisy Pouštní vítr. Na druhém místě skončila Rozárka a na třetím Philip Chlupaté štěstí. Gratulujeme!!!

Budulínek zde měl 5 sourozenců se kterými si užíval společné koupání, cvičení a hlavně neustálé řádění.

Vrh Vrh Vrh

30.8.2011 - RTG štěňátek z CHS Pouštní vítr

Poslední zrentgenované štěně ze spojení FTCh, Multi Ch Kerry Chlupaté štěstí "U" a FTCh Annie ze Sechova "U", pejsek Rocky DKK i DLK 0/0. Vyhodnotil MVDr. Deckr. Lepší výsledky jsme si ani nemohli přát. Ze všech devíti štěňátek máme 8x DKK 0/0, 1x DKK 1/1 a 9x DLK 0/0 !!!

28.8.2011 - Klubové podzimní zkoušky Vacíkov

Těchto podzimních zkoušek se zůčatnil Kerryho syn Benji Golden Sirius a vedl si úžasně! Z 19 psů skončil na úžasném 3. místě s titulem res. CACT. Michale posíláme obrovskou gratulaci!!!

Benji Golden Sirius

20.8.2011 - Mezinárodní Field Trial Retrieverů - kachny Třeboň - Klec

Po roce jsme se s Kerrouškem znovu vydali na MFTR na kachny do Třeboně. Tentokrát jsme tyto krásné zkoušky došli s ve III. ceně. Tak příští rok zase znovu.

25.7.2011 - Nový člen rodiny

Minulou neděli jsme si přivezli domů nového člena, zlatého pejska Budulínka Chlupaté štěstí - (Bonett Bride Double Decker x Victoria Chlupaté štěstí). Ivčo díky!!!

Budulínek Budulínek

23.7.2011 - Kerryho potomci

Předposlední zrentgenované štěně ze spojení FTCh, Multi Ch Kerry Chlupaté štěstí "U" a FTCh Annie ze Sechova "U", pejsek Caesar Pouštní vítr - DKK 0/0, DLK 0/0!!!

A další skvělá zpráva z této chovatelské stanice. Dnes složila Carrie-Ann speciální zkoušky z vodních prací v Čelákovicích, a nejenže je došla v samých 4 v I. ceně, ale odnesla si i celkové vítězství z těchto zkoušek!!!

Minulý týden na NVP v Mladé Boleslavy se předvedli ve třídě mladých Caramel Eda Pouštní vítr který si vyběhal V 4 a Clever Daisy VD.

Posíláme obrovské gratulace majitelům a chovatelce Zuzce!