Novinky leden - červen 2011

25.6. - Úspěchy Kerryho potomků

Dnes složil Benji Golden Sirius zkoušky vloh pořádané OMS Jablonec nad Nisou v I.ceně!

Tento den také složila zkoušky ZOP fenka Arleta z Knovízské a prospěla výborně na 93 bodů ze 100!

Posíláme gratulace šikovným majitelům!

Benji Golden Sirius Arleta z Knovízské doliny

14.6. - Kerryho potomci

Spousta novinek z Chs Pouštní vítr ze spojení FTCh, Multi Ch Kerry Chlupaté štěstí "U" a FTCh Annie ze Sechova "U".

7 zrentgenovaných štěňat z 9! Všechny fenky Carrie Ann, Cassie, Clever Daisy a pejsci Cato, Caramel Eda a Carry - DKK 0/0, DLK 0/0, Canny - DKK 1/1, DLK 0/0!

12.6. Clever Daisy úspěšně složila klubové zkoušky z vodních prací v Kostelci nad Černými Lesy!

29.5. úspěšně absolvoval OVVR v Buchlovicích pejsek Carry na plný počet bodů. V sobotu 28.5. absolvovala Carrie-Ann OVVR v Kyselce, taktéž na plný počet bodů!

Posíláme obrovské gratulace majitelům a chovatelce Zuzce!

Štěňata Pouštní vítr

3.- 5.6.2011 - Výstavy Slovensko

Na prodloužený výstavní víkend jsme vyrazili Dančou s Rozárkou a já jsem vzala Kennyho. V pátek na národní výstavě v Senci získali Kenny i Rozárka ocenění V2, res.CAC. V sobotu a v neděli se konaly 2 mezinárodní výstavy v Nitře. Kenny si po oba dny vyběhla známku výborný a 3 místo. Rozárka v sobotu V1, CAC, čímž dokončila Slovenského šampiona krásy a v neděli V1 CAC, res.CACIB!

28.5.2011 - LZ Křtiny

Dnes jme vyrazili jako každý rok do úžasných terénů na LZ do Křtin. Tentokrát jel Kerry a jeho bratr Kenny, který je u nás na prázdninách. Počasí nám nepřálo, celý den vydatně pršelo a snad i to se podepsalo na výkonu všech psů. Vítěz zkoušek, jako Kerry před dvěma lety, došel ve II. ceně. Kenny taktéž došel ve II. ceně, Kerry v ceně III..

Kenny a Kerry Kenny

22.5.2011 - NVP a MVP Litoměřice

O víkendu jsme se vypravili Danča s Rozárkou a já s Kerrym na dvoudenní výstavu psů do Litoměřic. Víkend jsme pojali jako výlet. Vyrazili jsme už v pátek, ubytovali jsme se v malé vesničce Levín, tedy pardon městisu, v penzionu s úžasnou paní domácí. V plánu jsme měli v sobotu návštěvu Terezína a v neděli návštěvu hrádku Helfenburk. Ale naši pejsci nám plány překazili.

Kerry i Rozárka se po oba dny vystavovali ve třídě šampionů. V sobotu posuzovala německá rozhodčí Beate Ting a v neděli rakouská rozhodčí Sigrid Holzer, obě s úžasným přístupem ke psům a handlerům. Kerry si v sobotu vyběhal známku výborný a 4 místo, Rozárka Chlupaté štěstí CAC, Národní vítěz a BOB, takže jsme čekali na odpolední soutěže a z výletu nebylo nic.

V neděli Rozárka CAC, CACIB a Kerry CAC, CACIB a BOB!!! Jupííííí Keruna Beruna má BÓÓÓBIKA!!!, takže z výletu zase nebylo nic.

Kerry tímto rozdělal interšampiona a grand šampiona a Rozárka v rekordním čase 14ti dní, ve svých 27 měsících dokončila grand šampiona. Máme obrovskou radost a výlet, tentokrát raději bez výstav, podnikneme někdy jindy.

V mezitřídě se také předvedl Kerryho syn Benji Golden Sirius a vyběhal si v sobotu známku výborný 3 a v neděli V2, res.CAC. Michale posíláme obrovskou gratulaci!

Kerry Chlupaté štěstí Kerry Chlupaté štěstí

16.5.2011 - DKK

První vyšetřené štěně ze spojení FTCh, Multi Ch Kerry Chlupaté štěstí "U" a FTCh Annie ze Sechova "U". Pes Caramel Eda Pouštní vítr - DKK 0/0, DLK 0/0!!! Vyhodnoceno MVDr. Snášilem. Posíláme gratulaci majitelům a chovatelce Zuzce!

10.5.2011 - NVP Jelenia Gora

Po více než dvou letech jsem na výstavu přihlásila našeho Manka. A Mank se zase předvedl, na místo běhání v kruhu, probíhalo čuchání v kruhu a na místo výstavního postoje Mank předváděl výstavní kroucení. Ale i přes toto extempore si Mank odnesl známku výborný a druhé místo. Ale Manku slibuji ti, že už tě na žádnou výstavu opravdu nevezmu!!!

8.5.2011 - KVR a SVR Humpolec, OV Chomutov

Letos poprvé se konala klubová a speciální výstava retrieverů pořádaná Klubem chovatelů loveckých slídičů na závodišti Zlaté podkovy v Humpolci. Kerryho jsme měla po oba dny přihlášeného ve třídě vítězů, kde si ve velké konkurenci vyběhal známku výborný a 3 místo.

Benji Golden Sirius (Annette ze Zaječovského vršku a Kerry Chlupaté štěstí) si odnesl z mezitřídy dvakrát známku výborný.

7.5. na oblastní výstavě v Chomutově se předvedli Kerryho štěňátka z CHS Pouštní vítr. Carrie-Ann ve třídě mladých V1, VT a Daisy rovněž ve třídě mladých V2. Posíláme gratulaci.

Kerry Chlupaté štěstí Benjo Golden sirius

1.5.2011 - Výcvikový pobyt Malý Ratmírov

Jako každý rok, jsme s partou kamarádů vyrazili na výcvikový pobyt v Malém Ratmírově. Počasí nám konečně po několika letech vyšlo a tak jsme si to užívali. Sešlo se zde hned několik Kerryho potomků. Benji Golden Sirius, Atar z Knovízské doliny a ze spojení s Týnkou (Benedictine Vetcare Bohemia) dokonce 6 potomků z vrhu "V" Chlupaté štěstí.

V neděli se konaly OVVRky, které úspěšně složili dvě "Véčka", VENDY A VIKI Chlupaté štěstí. Obrovská gratulace majitelům!

Vrh

23.4.2011 - MVP v Českých Budějovicích

Na výstavě v Českých Budějovicích se Kerry poprvé předvedl ve třídě šampionu a nevedl si vůbec špatně. V obrovské konkurenci překrásných psů skončil se známkou výborný na 3 místě. V mezitřídě se předvedl Kerryho potomek Benji Golden Sirius (Annette ze Zaječovského vršku a Kerry Chlupaté štěstí) a odnesl si jako Kerry známku výborný 3. Michale posíláme gratulaci.

Přejeme všem krásné VELIKONOCE!!!

Velikonoce

20.4.2011 - I. ročník Prokopova poháru

V neděli se zúčastnila Kerryho dcera Clever Daisy Pouštní vítr, neoficiální soutěže retrieverů, I. ročníku Prokopova poháru, pořádaným Výcvikem retrieverů v Praze. Deisy skončila v konkurenci 20 pejsků na prvním místě!!!

Posíláme gratulace do Prahy paničce Zuzce a přejeme spoustu dalších úspěchů!!!

Clever Daisy Pouštní vítr

17.4.2011 - Nové fotky

Na Rajčeti nové jarní fotky.

17.4.2011 - Pohár ANKA 2010

Kerry

9.4.2011 - NVP Ostrava, ZOP

Zatímco my si užíváme volný víkend, Kerryho potomci nezahálejí. Na národní výstavě v Ostravě se předvedla v mezitřídě ARLETKA z Knovízské doliny a v konkurenci 5 fenek skončila na prvním místě s titulem CAC, čímž se stává čerstvou čekatelkou Českého šampiona!!!!. V mezitřídě se také vystavoval pejsek ATAR z Knovízské doliny, který skončil se známkou VD 4.

Na poli pracovním se předvedl pejsek BENJI Golden Sirius, který skládal ZOPky a prospěl výborně!.

Posíláme gratulace majitelům!

Arletka z Knovízské doliny BENJI Golden Sirius BENJI Golden Sirius

2.4.2011 - RTG

Druhé vyšetřené štěně ze spojení FTCh Natali od Kovářovské Hůrky "U" a FTCh, MCh Kerry Chlupaté štěstí "U".

Pes ATAR z Knovízské doliny - DKK A/A, DLK 0/0!!! Vyhodnoceno MVDr. Snášilem. Posíláme gratulaci do Ostravy a chovatelce paní Němcové!

ATAR z Knovízské doliny ATAR z Knovízské doliny

Foto převzato z webu Atárka.

26.3.2011 - Štěňátka

Ve středu 23.3. oslavila štěňátka z CHS od lesa Jaroška první narozeniny (Kerry a Angie od Hladké skály). Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a pohodový život!

Akim od lesa Jaroska

11.3.2011 - RTG, běžecké závody

První vyšetřené štěně ze spojení FTCh Natali od Kovářovské Hůrky "U" a FTCh, MCh Kerry Chlupaté štěstí "U".

Fenka ARLETA z Knovízské doliny - DKK A/A, DLK 0/0!!! Vyhodnoceno MVDr. Snášilem. Arletka se také zúčastnila dvou běžeckých závodů, 2.ročníku Ostravského novoročního maratonu a Zimního běhu Bělským lesem. Po dvakrát skončila na krásném 4 místě! Posíláme gratulace do Ostravy paničce Lence!

ARLETA z Knovízské doliny ARLETA z Knovízské doliny

Foto převzato z webu Arletky.

22.2.2011 - Kerry slaví narozeniny

Zítra náš Kerry oslaví 4 narozeniny. Přejeme Kerrouškovi a ostatním osmi sourozencům všechno nejlepší!

Kerry Chlupaté štěstí

1.2.2011 - Nové fotky

Na rajčeti nové fotky ze sobotní společné procházky s Rozárkou.

31.1.2011 - Šampion šampionů, RTG

15.1. jsem se s Kerrym zúčastnila prestižní akce ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2010, který se jako každoročně konal v Top hotelu Praha. Této akce se mohou zúčastnit psi, kteří získali titul šampion ČR nebo titul interšampion. Celý den vládla slavnostní atmosféra, akce byla skvěle odmoderována a my jsme si to úžasně užili a vyběhali vítězství v plemeni - BOB! Dančo, Ivčo a Věruško díky za milou společnost a super víkend!

Šampion šampionu 2010

Minulé úterý jsem dostala skvělou zprávu, Buck Enzo Golden Sirius (Kerry Chlupaté štěstí a Annette ze Zaječovského vršku) DKK 0/0, DLK 0/0!!! Vyhodnoceno MVDr. Šebkem.

Buck Enzo Golden Sirius

3.1.2011 - Šampion krásy Polska

Kerrymu byl 17.12.2010 oficiálně přiznán titul Champion Polski.

PF 2011