Novinky 2012

22.12.2011 - Máňa slaví narozeniny

Dnes slaví Máňa 7 narozeniny! Všechno nejlepší!

Máňa

28.10.2012 - OVVR Libštát

Protože OVVR v Libštátě je vždy perfektně připraveno a odposuzováno a každý rok se zúčastňujeme alespoň jako diváci, tak jsem letos přihlásila Budulínka. Den před konáním OVVR napadlo asi 5 cm sněhu a tak jsme měli OVVR trošičku ztížené. Budulínek, čerstvý sníh a na něm spousta stop... Budulínek všechno splnil na plný počet bodů, jen při aportu na suchu si mě vychutnal, takže za 2 a tím pádem II. cena a 216 bodů.

OVVR Libštát

Foto: Katka Fričová

19.11.2012 - Úspěchy Kerryho potomků

20.10.2012 Arleta z Knovízské doliny vybojovala úžasné 1. místo v závodě poslušnosti, podle ZZO v konkurenci 14. psů!!!

27.10.2012 se Clever Daisy Pouštní vítr poprvé zúčastnila working testů a hned třídy L, kde skončila na krásném 3. místě!!!

Arleta z Knovízské doliny

12.10.2012 - Štěňata Bast darling

Hrozně rychle to uteklo a Alex s Amarylis už jsou v nových domovech. Athena Rose alias Růženka zůstává v rodné chovatelské stanici. Přejeme štěňátkům všechno nejlepší a ať dělají páníčkům jen samou radost!

Štěňata Bast darling

30.9.2012 - Iron retriever 2012

V pátek 28.9. jsem se s Kerrym zúčastnila vrcholové soutěže retrieverů v loveckých disciplínách Iron retriever 2012 v Rokytnu. Kerry získal titul Iron golden retriever 2012 a celkové 7. místo!!! Akce byla skvěle připravena, disciplíny náročné, moc jsme si to užili !!!

Velký dík Martinu Luňákovi za organizaci této skvělé akce !!!!

Kerry Iron

30.9.2012 - Štěňata Bast darling

Štěňátka rostou jako z vody, ve čtvrtek jim bylo 6 týdnů. Volná je fenečka Amarylis. V případě vážného zájmu kontaktujte chovatelku!

Spousta fotek v nové záložce "Bast darling"!!!

Athena Rose Bast darling Amarylis Bast darling

30.9.2012 - Úspěchy Kerryho potomků

Benji Golden Sirius složil minulý týden Mezinárodní všestranné zkoušky z přinášení retrieverů v Kolencích v I. ceně !!!! Tento víkend na Svatováclavském poháru ve Staré Boleslavi skončil celkem na 7. místě. Klubové lesní zkoušky i Klubové podzimní zkoušky došel v II. ceně.

Klubových podzimních zkoušek v Dolních Ředicích se zúčastnil pejsek Akim od Lesa Jaroška. Byli to jeho první zkoušky a jeho první titul CACT!!! Tímto se Akim stává čekatelem šampiona práce!!!! Obrovská gratulace majitelce!!!

Arleta z Knovízské doliny složila Canisterapeutické zkoušky ve Frenštátě pod Radhoštěm!!!! Tato úžasná fenka se také připravuje na Agility, tady je její nejnovější video!

25.8.2012 - MVP Mladá Boleslav

Tentokrát jsme vyrazili na Mezinárodní výstavu psů v Mladé Boleslavi s Budulínkem a Kerrym. Budulínek si ve třídě mladých vyběhal výborný 1, CAJC. Kerry ve třídě šampionů známkou výborný.

Poprvé se na výstavě předvedl Kerryho syn Viki Chlupaté štěstí, který si vyběhal známku výborný 4. Lenko gratuluji !!!!

Posuzoval pan František Šimek.

Kerry, Budulínek, VikyKerry a Viki

25.8.2012 - Narození štěňátek ze spojení Kerry Chlupaté štěstí x Basty z Rekowské obory

Ve čtvrtek 16.8. se Basty a Kerrymu narodili 3 štěňátka, dvě holky a jeden kluk.

Další informace naleznete na stránkách Ch Bast Darling. Odkaz na rodokmen štěňátek a fotky štěňátek.

Bast DarlingBast Darling

30.7.2012 - Štěňátka

10.6.2012 Kerry nakryl krásnou zlatou fenku Basty z Rekowské obory. Štěňátka se narodí v chovatelské stanici Bast Darling příští týden!

Odkaz na rodokmen štěňátek.

Vrh A Bast Darling

30.7.2012 - Úspěchy Kerryho potomků

Kerryho dcera CLEVER DAISY POUŠTNÍ VÍTR excelovala na MVZPR - Pohár prezidentky RK CZ v Kostelních Střímelicích 14.-15.7. 2012, kde získala titul CACT, CACIT a Vítěz zkoušek !!! A nenechala si ujít ani další vítězství a další titul CACT o týden později 22.7.2012 na SZVP v Jankově. DAISY se tak stává v 26 měsících ŠAMPIONEM PRÁCE !!! Gratuluji chovatelce a majitelce Zuzce!!!

MVZPR v Kostelních Střímelicích také úspěšně dokončil další Kerryho potomek, Benji Golden Sirius, který se tak může pyšnit, stejně jako Daisy, přídomkem "U" - všestranný pes!!! 28.-29.7. se Benji zúčastnil III. VÝCHODOČESKÉ DERBY RETRIEVERŮ, SZVP a PZ dokončil ve II. ceně.

Třetí potomek, tentokrát Viki Chlupaté štěstí úspěšně složil zkoušky ZOP!!!

Obrovská gratulace všem majitelům!!!!

CLEVER DAISY POUŠTNÍ VÍTR

14.7.2012 - NVP Mladá Boleslav

Znovu na výstavě s Budulínkem, tentokrát na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi. Ve třídě mladých jsme skončili se známkou výborný na 2 místě. Posuzovala paní Zdenka Jílková.